W Kronopolu harmonia z naturą!! 4 nowe wzory!

Nieustanny pęd do perfekcji, współzawodnictwo na każdym kroku, strach przed niepewną przyszłością i ciągły szum informacyjny, powoduje, że wszechobecny staje się stres, zmęczenie i rozbicie psychiczne. Z tego powodu rośnie pragnienie równowagi i bezpieczeństwa, choćby, czy może przede wszystkim, w naszych czterech ścianach. To w nich musimy odnaleźć uspokojenie i wyciszenie. Jako jedyne, niewpływające negatywnie na ludzki organizm, jest naturalne otoczenie człowieka, jego kontakt z naturą. To ono pozwala przywrócić harmonię w chaosie. Wywołało to podążanie projektantów i designerów w kierunku respektu dla natury. Obecne technologie pozwalają interpretować naturę bardzo realistycznie, co umożliwia wykorzystanie jej bogactwa form, kolorów czy faktur. Szukamy nie perfekcji, ale indywidualnej oryginalności, z jej naturalną i niepowtarzalną, niedoskonałością.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, lider produkcji płyt meblowych, firma KRONOPOL z Żar, uzupełnił swoją kolekcję dekorów o nowe wzory:

  • D 4111 MT - Wiąz Gamaret
  • D 4112 BS - Wiąz Gamaret ciemny

 

- naturalnie ukazany, lekko pofałdowany rysunek i ciepła barwa, dla którego inspiracją było przepiękne drewno, przypadkowo odkryte w mazurskim tartaku.

 

----------------------------------------------------

  • D 3025 PR  -  Dąb Sonoma

 

- bardzo realistyczny, przestrzenny wzór, z naturalnymi wadami, ciekawą grą kolorów i ...bardzo modnymi(!)  śladami po cięciu piły.

 

----------------------------------------------------

  • U 8681 SM  -  Biały Alaska

 

- bielszy odcień bieli, poszukiwana przez projektantów, prawie doskonale biała barwa.

JUŻ DOSTĘPNE Z NASZYCH MAGAZYNÓW!!

... bo z nami możesz więcej!

 

Formatyzowanie online

Formatyzowanie online. Przepraszamy – system w modernizacji