Trzeba być na bieżąco!!

Tradycyjne spotkanie Partnerów odbyło się na terenia naszej firmy.

Głównymi bohaterami byli:

HETTICH - to dla wszystkich rozpoznawalna marka i profesjonalizm. Doradca techniczny przedstawił szczegóły wiosennej, bardzo atrakcyjnej promocji na perfekcyjne i stosowane przez najlepszych - zawiasy. Omówił sprawdzony w milionach szuflad, system InnoTech; poznaliśmy też techniczne możliwości systemu okuć do drzwi przesuwanych - TopLine „L”, systemu który cieszy się już bardzo dobra opinią, TopLine "L" to szeroki zakres i niesamowicie prosta regulacja.

ZOBAL  - top design i niezaprzeczalna jakość, pozwoliły stworzyć linię produktów z                                         aluminium, dającą szerokie możliwości na dopasowanie do niemal każdego stylu aranżacji, a nie tylko przestrzeni kuchennej (bardzo szeroko promowanych przez projektantów programu – „DEKORATORNIA”), poznaliśmy możliwości firmy w bardzo modnej ostatnio, grafice na szkle, oraz kolekcję najnowszych produktów: cztery zupełnie nowe profile ram oraz podświetlany system bez-uchwytowy

 REHAU -produkty które zawsze pomagają kreować przestrzeń rozwiązaniami najnowocześniejszymi i zawsze najwyższej klasy: obrzeża meblowe – z dającymi się podświetlić włącznie, żaluzje meblowe do wykorzystania w biurze, w kuchni, salonie czy łazience, najnowsza linia cokołów meblowych, listwy przyblatowe w różnym kształcie i kolorze, a nawet idealnie dopasowane do blatów. Niemiecka solidność i nowoczesny design sprostają oczekiwaniom klientów i trendom w architekturze wnętrz.

+ KRONO -  jeden z największych na świecie producentów dla meblarstwa, budownictwa i wykończenia wnętrz. Przypomnieliśmy niesamowicie szerokie możliwości oferty: od 100 wzorów płyt meblowych w różnych strukturach i grubościach,poprzez MDF, płytę niezapalną Stop Fire, a na 60 wzorach blatów kończąc. Zaprezentowana została też najnowsza Kolekcja Symfonia Wiąz, z nowatorską strukturą synchroniczną podążającą za usłojeniem wiązu.       

 ... bo z nami możesz więcej!!!

Formatyzowanie online

Formatyzowanie online. Przepraszamy – system w modernizacji