O naszej firmie

„experto credite” – „wierzcie doświadczonemu”

Wergiliusz

     

W 1989r. powstał w Łodzi niewielki punkt usługowo-zaopatrzeniowy dla szeroko pojętej grupy stolarzy i majsterkowiczów. Kilkanaście produktów stolarskich oraz kilka trudno osiągalnych perełek rynkowych, zgromadzonych na 150m² to były nasze początki. Uczyliśmy się z naszymi partnerami nawzajem.

Dzień dzisiejszy to...

  • doświadczona kadra

  • 4600 m² powierzchni magazynowej

  • prawie 600m² sali ekspozycyjnej

  • ok. 30 stałych dostawców

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem lub głównym odbiorcą, znanych i wiodących marek polskich i europejskich. Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy ciągle aktywni w procesie kreowania nowoczesnych rozwiązań dla każdego Waszego mebla i niezbędnych dla każdego Waszego projektu.

Prowadzimy szkolenia specjalistyczne i szeroką gamę spotkań informacyjnych. Targi wewnętrzne i spotkania integracyjne dla naszych wypróbowanych odbiorców to już tradycja.


Zaopatrujemy producentów mebli i szaf, hurtownie i sklepy, studia kuchenne i stolarskie punkty usługowe, a także odbiorców indywidualnych.


Wieloletnie doświadczenie i konsekwencja w działaniu, dają gwarancję rozwiązania każdego problemu przy znakomitej obsłudze i partnerskiej, stabilnej współpracy.