Spotkaliśmy się po raz kolejny!

Nasi Partnerzy dopisali po raz kolejny! Spotkanie branżowe w naszej firmie ponownie udowodniło potrzebę i celowość takich form współpracy. Zaprezentowanie naszej najnowszej oferty, katalogi informacyjne,najnowsze wzory i kompletne wzorniki - to nasze kolejne, wspólne spotkanie!

Przedstawiciel firmy Hettich omówił najnowsze systemy okuć do drzwi przesuwanych TopLine - to lekko i cicho przesuwające się drzwi dające niesamowity komfort codziennego użytkowania i perfekcyjnego działania.

Nowoczesne Meble to nasz nowy partner, który zaprezentował ofertę frontów akrylowych okleinowanych laserowo, gdzie najnowsza technologia pozwala wyeliminować widoczną i niepożądaną spoinę klejową, a fronty wykazują niemal 100% odporność na wilgoć, wodę i temperaturę do 130*C.

Właściciel firmy BARBEX przybliżył nam bardzo szeroką, a jednocześnie nową i ciekawą ofertę mat bambusowych i mat rattanowych, poszerzoną o gotowe, naklejone już płyty bambusowe i rattanowe i gotowe fronty meblowe

Poznaliśmy również najnowszą odpowiedź Kronopolu na oczekiwania rynku czyli 12 rewelacyjnych wzorów płyt laminowanych, które zdaniem uczestników idealnie trafiają w potrzeby, i - co dziś najważniejsze - cała poszerzona oferta jest dostępna z naszych magazynów. 

...bo z nami możesz więcej!!!

 

 

Formatyzowanie online

Formatyzowanie online. Przepraszamy – system w modernizacji